allegro Allegro
Sklep IPZ

 

Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych oferowany przez naszą firmę składa się z dwóch warsztatów naprawczych znajdujących się w Kołbaskowie – Centrala Spółki oraz w Olsztynie – oddział Spółki. Ponadto posiadamy również mobilne jednostki, które wyposażone zostały w specjalistyczne narzędzia.

Pracownicy naszej firmy to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra piętnastu mechaników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach. Wszyscy nasi mechanicy posiadają wymagane uprawnienia konserwatorskie na wózki widłowe oraz na wózki specjalizowane.

Nasza oferta:

  • przeglądy konserwacyjne
  • przeglądy techniczne (filtry, oleje, instalacje gazowe i elektryczne, konserwacja baterii trakcyjnych, itp)
  • przeglądy UDT
  • serwis wózków widłowych z dojazdem do klienta (bieżace utrzymanie, awarie, hydraulika siłowa, itp.)
  • pomiary elektryczne instalacji w wózkach elektrycznych wymagane przez UDT
  • remonty kapitalne wózków wiłowych oraz silników

ZGŁOSZENIE AWARII

e-mail:serwis@ipz.com.pl

Tel.: 694 487 709

Tel.: 91 311 96 04 wew. 3

SERWIS

Jeśli masz Pytanie dotyczące serwisu, skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny