allegro Allegro
Sklep IPZ

Wynajem wózków widłowych: oferta sztaplarek do wynajęcia

Firma IPZ oferuje wynajem wózków widłowych na korzystnych dla Klienta warunkach. Posiadamy w ofercie wózki o udźwigu od jednej, aż do 8 ton. W naszym asortymencie znajdą Państwo wózki widłowe pochodzące od uznanych producentów, takich jak: Toyota, Still, Linde, Nissan, Clark, Mitsubishi i wiele innych.

Najem wózków widłowych: dlaczego warto u nas wynająć sztaplarkę?

Pewnie zastanawiają się Państwo, dlaczego i kiedy oferta wynajmu sztaplarki może być bardziej korzystna niż zakup nowego lub używanego wózka widłowego ? Najem wózków widłowych to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, których popyt na urządzenia transportu bliskiego jest sezonowy lub okazjonalny. Do tego nie każda firma, dotyczy to zwłaszcza małych przedsiębiorstw, może sobie pozwolić na jednorazowy wydatek związany z zakupem nowej maszyny. Wynajem sztaplarki jest wtedy optymalnym rozwiązaniem.

Do tego, jeśli Klient np. przed podjęciem decyzji o zakupie takiej maszyny chce sprawdzić, czy faktycznie poprawi ona wydajność i komfort pracy w jego przedsiębiorstwie, dzięki naszej ofercie wynajmu wózków widłowych ma teraz taką możliwość. Zależnie od swoich potrzeb można wynająć sztaplarkę na krótszy lub dłuższy czas. Polecamy też wynajem wózków widłowych firmom dopiero rozpoczynającym swoją działalność na rynku, a potrzebującym takiego wsparcia dla swoich pracowników. Koszt tego nie będzie duży, a dzięki zoptymalizowaniu pracy np. na magazynie, firma będzie działała wydajniej.

Zapewniamy nie tylko wynajem wózków widłowych, lecz także ich serwis. Każdy z naszych wózków widłowych posiada decyzję Urzędu Dozoru Technicznego o dopuszczeniu do eksploatacji. Skorzystanie z naszej usługi wynajmu wózków widłowych to doskonały sposób na obniżenie kosztów własnych i w pełni użyteczne prowadzenie zaplanowanych prac.

Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych na długi okres czasu nie musi być kosztowny. W takim przypadku udzielamy dużych rabatów uzależnionych od specyfiki pracy wózka oraz ilości motogodzin.

Wynajem wózków widłowych? Tylko z Inicjatywą Północno-Zachodnią „PW”! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

WYNAJEM

Jeśli masz Pytanie dotyczące wynajmu, skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny