Wynajem wózków widłowych – Olsztyn, Szczecin

Zajmujemy się wynajmem sztaplarek. Oferujemy wózki pochodzące od renomowanych producentów. Wszystkie modele wyróżniają się nienagannym stanem technicznym. Sztaplarki przechodzą regularne przeglądy i są poddawane okresowym badaniom w celu wyeliminowania ewentualnych usterek. Działając jako wypożyczalnia wózków widłowych, dostarczamy maszyny pod wskazany przez klienta adres. Dodatkowo prowadzimy też mobilny serwis. W przypadku nagłej awarii wózka zapewniamy urządzenie zastępcze na czas naprawy sztaplarki.

 

Oferta wynajmu widlaków

Wśród sztaplarek dostępnych na wynajem posiadamy elektryczne wózki czołowe o udźwigu od 1,5 tony do 4,5 tony oraz wózki wysokiego składowania o udźwigu od 1,4 tony do 1,7 tony i wysokości podnoszenia do 9 metrów. Uzupełnieniem oferty są podnośniki nożycowe o wysokości podnoszenia od 6 do 14 metrów. Zajmując się wynajmem widlaków, dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient znalazł u nas maszynę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Zawsze chętnie doradzamy i pomagamy w wyborze. Gwarantujemy minimum formalności oraz szybką realizację zamówień.

 

Długoterminowy wynajem paleciaków alternatywą dla zakupu nowego wózka

Oferujemy wynajem paleciaków zarówno na krótki czas do prac doraźnych czy sezonowych, jak i na dłuższe okresy. Największą korzyścią długoterminowego wynajmu jest niższa cena w porównaniu z zakupem nowego urządzenia. Najemca nie ponosi opłat wstępnych (jak ma to miejsce w przypadku leasingu) ani nie inwestuje znacznych funduszy w zakup nowych czy używanych wózków widłowych. Jest też zwolniony z konieczności wykonywania obowiązkowych przeglądów technicznych i odbiorów UDT. Jedyne koszty ponoszone przez najemcę to opłata czynszowa i zakup paliwa. Podczas wynajmu na dłuższy okres istnieje również możliwość negocjacji ceny oraz indywidualnej kalkulacji kosztów, co jest kolejną korzyścią dla przedsiębiorcy.

 

 

Wynajem elektrycznych sztaplarek czołowych o udźwigu od 1,5 tony do 4,5 tony.

 

 

Wynajem wózków wysokiego składowania o udźwigu od 1,4 tony do 1,7 tony i wysokości podnoszenia do 9 metrów.

 

 

Wynajem podnośników nożycowych o wysokości podnoszenia od 6 do 14 metrów.

 

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin