allegro Allegro
Sklep IPZ

Wynajem wózków widłowych i sztaplarek

Firma IPZ zajmuje się nie tylko sprzedażą wózków widłowych o różnych parametrach, lecz także ich wynajmem. Posiadamy w ofercie wózki o udźwigu od jednej, aż do 8 ton. W naszym asortymencie znajdą Państwo wózki widłowe pochodzące od uznanych producentów, takich jak: Toyota, Still, Linde, Nissan, Clark, Mitsubishi i wiele innych.

Najem i naprawa wózków widłowych

Najem wózków widłowych to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, których popyt na urządzenia transportu bliskiego jest sezonowy lub okazjonalny. Oferujemy nie tylko wynajem wózków widłowych, lecz także serwis sztaplarek. Każdy z naszych wózków widłowych posiada odpowiednią decyzję Urzędu Dozoru Technicznego o dopuszczeniu do eksploatacji. Wynajem wózków widłowych to doskonały pomysł na obniżenie kosztów własnych i w pełni użyteczne kontynuowanie prac.

Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych na długi okres czasu nie musi być kosztowny. W takim przypadku udzielamy dużych rabatów uzależnionych od specyfiki pracy wózka oraz ilości motogodzin.

Wynajem wózków widłowych? Tylko z Inicjatywą Północno-Zachodnią „PW”!

Serdecznie zapraszamy.

WYNAJEM

Jeśli masz Pytanie dotyczące wynajmu, skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny