Wynajem wózków widłowych

Prowadzimy wynajem wózków widłowych w Szczecinie i w Olsztynie. Oferujemy wózki widłowe czołowe, wysokiego składowania i elektryczne paleciaki. Oferujemy maszyny renomowanych producentów w nienagannym stanie technicznym. Dostarczamy wózki do Klienta i prowadzimy mobilny serwis. W przypadku awarii wózka, na czas naprawy udostępniamy maszynę zastępczą: nasi Klienci nie muszą obawiać się przerw w realizacji zadań przeładunkowych.

Najem wózków widłowych jako alternatywa dla leasingu i zakupu

Największą zaletą wynajmu jest niska kwota dostępu do korzystania z maszyny. Najemca nie ponosi opłat wstępnych (jak to ma miejsce przy leasingu) ani nie inwestuje znacznych funduszy w zakup nowych lub używanych wózków widłowych. Jest też zwolniony z troski o dokonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych i odbiorów UDT. Jedyne koszty, jakie ponosi, to opłata czynszowa i zakup paliwa. Najem nie generuje dodatkowych, niezaplanowanych kosztów, dzięki czemu pozwala na precyzyjne zaplanowanie wydatków w budżecie.

Przy zakupie używanego lub nowego wózka widłowego o wyborze konkretnego modelu zazwyczaj decyduje cena. W przypadku wynajmu to ograniczenie nie występuje: najemca może wybrać dokładnie taką maszynę, jakiej potrzebuje.

Najbardziej opłacalny jest długoterminowy wynajem sztaplarek

Oferujemy Klientom wynajem sztaplarek na czas dopasowywany każdorazowo do indywidualnych potrzeb: do prac doraźnych i sezonowych, ale także na okres wielu lat. Stosujemy uproszczone procedury wynajmu: ograniczyliśmy formalności do niezbędnego minimum. Najkorzystniejsze warunki mogą uzyskać Klienci, którzy decydują się na wynajem długoterminowy wózków widłowych. Przy długich okresach najmu stosujemy indywidualną kalkulację kosztów i bardzo atrakcyjne stawki czynszu.

 

 

Wynajem elektrycznych sztaplarek czołowych o udźwigu od 1,5 tony do 4,5 tony.

 

 

Wynajem wózków wysokiego składowania o udźwigu od 1,4 tony do 1,7 tony i wysokości podnoszenia do 9 metrów.

 

 

Wynajem podnośników nożycowych o wysokości podnoszenia od 6 do 14 metrów.

 

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up