Wózki paletowe Zakrem

W naszej ofercie sprzedaży wózków widłowych znajdują się wózki paletowe oraz sprzęt magazynowy marki Zakrem. Wózki paletowe ręczne („paleciaki”), elektryczne, kontenerowe, podnośnikowe oraz zestawy transportowe produkowane są w Polsce zgodnie z normami CE oraz udzielana jest na nie gwarancja do 30 miesięcy.

Firma Zakrem to polski producent obecny na rynku już kilku dekad. Czym się wyróżniają paleciaki Zakrem? Solidnością i wytrzymałością uzyskiwaną dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości stali zabezpieczanej przed korozją przez malowanie proszkowe, estetyką, niezawodnością działania w każdej sytuacji, płynną regulacją prędkości opuszczania. To tylko wybrane zalety wózków widłowych Zakrem, bo można by wymienić ich znacznie więcej.

 

Paleciaki: nieodzowna pomoc w magazynie

Atutem paleciaków, czyli ręcznych wózków paletowych jest niewątpliwe wszechstronność zastosowania np. w magazynach, logistyce, zakładach przemysłowych czy sklepach. Pozwalają one na wygodny i bezpieczny transport ładunków na niewielką odległość. Paleciaki napędzane są siłą ludzkich mięśni, stąd ich ograniczenie jeśli chodzi o pokonywane odległości. O możliwości ich zastosowania przy konkretnych rodzajach prac decyduje wyposażenie poszczególnych modeli paleciaków oraz takie parametry jak szerokość i długość wideł czy wielkość kół i rolek. W ciekawe możliwości wyposażony jest np. paleciak nożycowy, który może być wykorzystywany do kompletacji zamówień. Średni udźwig wózków paletowych wynosi zwykle ok. 2,5 tony. Klientom niezdecydowanym który model wózka wybrać, służymy fachowym doradztwem.

Jeśli interesuje Państwa zakup niedrogiego wózka, polecamy również naszą ofertę używanych wózków widłowych.


Wózek paletowy ręczny WRU4-2200

 

Ręczne wózki unoszące przeznaczone są do uniwersalnych zastosowań w sklepach, magazynach, centrach logistycznych, fabrykach itp. Wykonane są z znakomitej gatunkowo stali zapewniającej odpowiednią odporność oraz rozwiązania gwarantujące stabilną i wydajną pracę. Wózki dostępne są w różnych wariantach.

 

zakrem wru4 - Wózki widłowe Zakrem

Wózek paletowy ręczny WRU4-2200 ocynkowany

 

Wózek wykonany jest ze stali zabezpieczonej dodatkowo warstwą cynku zapobiegającą korozji oraz zamontowane są dodatkowo łożyska kwasoodporne w agregacie hydraulicznym (skręt) i kołach jezdnych. Powłoka cynkowa chroni stal przez wiele lat i nie wymaga konserwacji.

 

WRU4 cynk - Wózki widłowe Zakrem

Wózek paletowy ręczny nierdzewny

 

Wózek stosowany jest w środowiskach o podwyższonej agresywności chemicznej gdzie wymagany jest wysoki poziom czystości i szczególne zasady higieny. (m.in. zakłady mięsne, rybne, mleczarnie, itp.)

 

paletowy nierdzewny - Wózki widłowe Zakrem

Wózek paletowy ręczny WRU4-1500/2000 KPZ z wagą

 

Wózki z wagą przeznaczone są do transportu poziomego towarów, wyposażone w wagę umożliwiające szybki i dokładny pomiar mas ładunkowych umieszczanych na widłach wózka. Dostępne w opcji z legalizacją oraz drukarką termiczną.

 

ds 1 - Wózki widłowe Zakrem

Wózek ręczny podnośnikowy masztowy

 

Wózki masztowe przeznaczone są do prostych prac załadunków i rozładunków towarów z wysokość m.in z samochodów lub regałów. Dostępne w różnych konfiguracjach związanych m.in. z wysokością podnoszenia oraz rozstawem wideł.

 

podnosnikowy masztowy - Wózki widłowe Zakrem

Wózek ręczny podnośnikowy nożycowy WRP3-1001

 

Wózek umożliwia podnoszenie towaru do wysokości 810 mm, co umożliwia zaadaptowanie do kompletacji zamówień lub jako stół roboczy. Dzięki zastosowaniu rolek podporowych możliwy jest stabilny transport z uniesionymi widłami.

 

WRP3 1001 - Wózki widłowe Zakrem

używanych wózków widłowychZestawy transportowe


Zestawy transportowe Zakrem przeznaczone są do przemieszczania ciężkich urządzeń, maszyn, a także skrzyń i innych ładunków o udźwigu od 5 do nawet 36 ton.

 

zestawy 979x1024 - Wózki widłowe Zakrem

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin