Wózki widłowe Toyota

Sprzedajemy wózki widłowe Toyota w Olsztynie i Szczecinie. W naszej ofercie znajdują się m.in. wózki Toyota BT. Toyota jest uznanym na całym świecie producentem widlaków. Z kolei BT Industries ma ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń transportu bliskiego: światowa kariera firmy rozpoczęła się w 1947 r., gdy Szwedzi zaprojektowali i wprowadzili na rynek pierwszy na świecie wózek paletowy.

Wózki widłowe Toyota i BT Industries odznaczają się doskonałą ergonomią, precyzją układów sterowania, niezawodnością i trwałością. Japońskie widlaki słyną z ekonomicznych i bardzo wydajnych układów napędowych – zarówno elektrycznych, jak i spalinowych. Jednostki napędowe odznaczają się wysoką kulturą pracy i niskim poziomem hałasu. Toyota posiada też bardzo dobrze działające mechanizmy kontroli stateczności, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. System Toyota SAS obejmuje synchronizację układu kierowniczego, kontrolę stabilności masztu i automatyczne ograniczenie prędkość jazdy po łuku (zmniejsza wartość sił odśrodkowych, które mogą pozbawić wózek widłowy stateczności).

Paleciaki magazynowe i wózki widłowe czołowe

Toyota produkuje szeroki asortyment elektrycznych paleciaków magazynowych. Znajdują się wśród nich paleciaki prowadzone i z podestem dla operatora, wózki jezdniowe podnośnikowe o zasięgu do 6 m oraz wózki boczne wysokiego składowania z zasięgiem do 12,5 m.

Równie bogata jest oferta wózków widłowych czołowych o napędzie elektrycznym i spalinowym. Maszyny elektryczne to seria wózków Toyota Traigo o udźwigu do 5 ton i wysokości podnoszenia do 7,5 m. Z kolei modele spalinowe reprezentują wózki Toyota Tonero: maksymalny udźwig to 8 ton i wysokość podnoszenia ładunków do 7 m. Jednostki te mogą być wyposażone w silniki Diesla lub alternatywnie w silniki z instalacjami LPG.


Wózki elektryczne podnoszące BT

Udźwig 1-2,7 Tony

 

Elektryczne wózki podnoszące paletowe dostępne są z różnymi konfiguracjami takimi jak: prowadzone ręcznie, z podestem dla operatora, wysokiego składowania z miejscem dla operatora, wysokiego składowania z pochylaną kabiną, do wąskich korytarzy, wielokierunkowe, do kompletacji zamówień na wysokościach i inne. Wózki standardowo wyposażone są w technologię AC pozwalającą na optymalne wykorzystanie energii oraz na wydłużenie czasu pracy.

 

toyota3 - Wózki widłowe Toyota

Elektryczne wózki paletowe unoszące BT

Udźwig 1,3-3 Tony

 

Wózki elektryczne marki BT przeznaczone są do transportu poziomego, załadunku/rozładunku oraz do kompletacji zamówień. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach m.in. ręcznie prowadzone, z platformą dla operatora, z fotelem dla operatora. Wózki dzięki swojej kompaktowej budowie umożliwiają  prace w wąskich korytarzach oraz na długich dystansach. Dzięki zastosowaniu systemu Powerdrive- pozwalający operatorowi stosować własne ustawienia oraz systemu Powertrak- utrzymanie optymalnej przyczepności koła napędowego w zależności od masy, została maksymalnie podwyższona wydajność. Dostępne są z opcjonalnych wyposażaniem m.in. z bateriami litowo-jonowymi przeznaczonymi do prac wielozmianowych.

 

toyota2 - Wózki widłowe Toyota

Wózek widłowy TOYOTA

Udźwig 1-8,5 Ton

 

Proponujemy Państwu nową gammę wózków widłowych spalinowych, o napędzie LPG oraz elektrycznym o udźwigu od 1 do 8,5 tony. Wózki przeznaczone są zarówno do lekkich prac przeładunkowych, gdzie wymagana jest precyzja (wózki 3-kołowe elektryczne) jak i do prac ciężkich, gdzie wymagana jest duża wydajność. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach takich jak: wysokość podnoszenia do 7,5 metra, z dodatkowych osprzętem (m.in. przesuw boczny, pozycjoner wideł, widły teleskopowe), z kabiną ogrzewaną i wersji chłodniczej. Wózki wyposażone są w system aktywnej stabilizacji SAS zapewniający bezpieczeństwo oraz wspomagający pracę.

 

toyota1 - Wózki widłowe Toyota

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin