allegro Allegro
Sklep IPZ

Wózki widłowe Toyota

toyotaLogo

Zajmujemy się dystrybucją wózków widłowych cenionych marek, w tym wózków widłowych Toyota. Zastosowano w nich najnowocześniejsze technologie, pozytywnie wpływające zarówno na komfort, jak i wydajność maszyny. Są dostępne w różnych konfiguracjach wyposażenia, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dokładne informacje znajdą Państwo poniżej:

Wózki elektryczne podnoszące BT

Udźwig 1-2,7 Tony

Elektryczne wózki podnoszące paletowe dostępne są z różnymi konfiguracjami takimi jak: prowadzone ręcznie, z podestem dla operatora, wysokiego składowania z miejscem dla operatora, wysokiego składowania z pochylaną kabiną, do wąskich korytarzy, wielokierunkowe, do kompletacji zamówień na wysokościach i inne. Wózki standardowo wyposażone są w technologię AC pozwalającą na optymalne wykorzystanie energii oraz na wydłużenie czasu pracy.

Zapytaj
Wózki elektryczne podnoszące BT Udźwig 1-2,7 Tony

Elektryczne wózki paletowe unoszące BT

Udźwig 1,3-3 Tony

Wózki elektryczne marki BT przeznaczone są do transportu poziomego, załadunku/rozładunku oraz do kompletacji zamówień. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach m.in. ręcznie prowadzone, z platformą dla operatora, z fotelem dla operatora. Wózki dzięki swojej kompaktowej budowie umożliwiają  prace w wąskich korytarzach oraz na długich dystansach. Dzięki zastosowaniu systemu Powerdrive- pozwalający operatorowi stosować własne ustawienia oraz systemu Powertrak- utrzymanie optymalnej przyczepności koła napędowego w zależności od masy, została maksymalnie podwyższona wydajność. Dostępne są z opcjonalnych wyposażaniem m.in. z bateriami litowo-jonowymi przeznaczonymi do prac wielozmianowych.

Zapytaj
Elektryczne wózki paletowe unoszące BT Udźwig 1,3-3 Tony

Wózek widłowy TOYOTA

Udźwig 1-8,5 Ton

Proponujemy Państwu nową gammę wózków widłowych spalinowych, o napędzie LPG oraz elektrycznym o udźwigu od 1 do 8,5 tony. Wózki przeznaczone są zarówno do lekkich prac przeładunkowych, gdzie wymagana jest precyzja (wózki 3-kołowe elektryczne) jak i do prac ciężkich, gdzie wymagana jest duża wydajność. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach takich jak: wysokość podnoszenia do 7,5 metra, z dodatkowych osprzętem (m.in. przesuw boczny, pozycjoner wideł, widły teleskopowe), z kabiną ogrzewaną i wersji chłodniczej. Wózki wyposażone są w system aktywnej stabilizacji SAS zapewniający bezpieczeństwo oraz wspomagający pracę.

Zapytaj
Wózek widłowy TOYOTA Udźwig 1-8,5 Ton

Masz pytanie ?

Skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny

Główna siedziba firmy

IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia

Kołbaskowo 99

72-001 Szczecin - Kołbaskowo

tel. +48 91 3119572

email: ipz@ipz.com.pl

Oddziały

IPZ - Olsztyn

ul. Składowa 3

10-421 Olsztyn

tel/fax.: 48 89 534 59 08

email: olsztyn@ipz.com.pl

IPZ - Chwaszczyno

ul. Oliwska 120

80-209 Chwaszczyno

tel/fax.: 48 58 552 80 30

email: gdansk@ipz.com.pl

Polityka prywatności