Wózki widłowe Royal

Wózki widłowe marki Royal są wózkami chińskiej produkcji o najbardziej zaawansowanym wykonaniu, porównywalnymi jeśli chodzi o jakość wykorzystanych podzespołów, niezawodność działania czy bezpieczeństwo z wózkami widłowymi TOYOTA czy wózkami STILL. Posiadają doskonałą charakterystykę prowadzenia i cechują się niezawodnością. Sztaplarki te spełniają najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Szeroki zakres opcji oraz wariantów wyposażenia pozwala na dobór dowolnej konfiguracji. Serdecznie zachęcamy o zapoznania się z informacjami o parametrach technicznych poszczególnych modeli.

 

Jakie wózki Royal oferujemy?

Jeśli interesuje Państwa zakup dobrej sztaplarki firmy Royal, możecie wybrać któryś z oferowanych przez nas modeli, o najbardziej odpowiadającym Wam napędzie. Wózki z napędem gazowym cechują się niższymi kosztami eksploatacji, cichą pracą oraz zredukowaną emisją spalin. Butle gazowe służące do napędu maszyny wymienia się szybko i łatwo. Wózki widłowe Royal napędzane gazem są łatwe i wygodne w obsłudze. Z kolei napęd Diesla zapewnia większą wydajność, atutem takich wózków jest również niezawodność i gotowość do pracy w każdych warunkach.
Proponowane przez nas wózki widłowe Royal różnią się nie tylko napędem, ale też wartością udźwigu, czyli maksymalnej wagi unoszonego ładunku. Warto wziąć pod uwagę również wszystkie parametry techniczne przed wyborem i zakupem konkretnego modelu z naszej oferty.


Wózki widłowe ROYAL

  •  Udźwig 1,5-5 Ton o napędzie gazowy oraz diesel
  • Udźwig 5-10 Ton o napędzie diesel
  • Udźwig do 32 Ton o napędzie diesel
  • Udźwig do 1,6-2 Tony o napędzie elektrycznym 3-kołowe
  • Udźwig 2-3,5 Tony o napędzie elektrycznym 4-kołowe

Inne istotne, poza wyżej wymienionymi, różnice między poszczególnymi wózkami mogą dotyczyć m.in. jego nośności, siły uciągu, wysokości podnoszenia ładunku, możliwości pracy na nierównym terenie, prędkości, a także ciężaru i wymiarów wózka.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

wozki royal - Wózki widłowe Royal

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin