Sprzedaż nowych wózków widłowych

 

1 1 - Wózki widłowe nowe
1 - Wózki widłowe nowe

Wózki widłowe Toyota cenione są za wysoką jakość, niezawodność, ergonomię oraz bezpieczeństwo pracy. Oferujemy sztaplarki elektryczne oraz spalinowe – z wydajnymi silnikami wysokoprężnymi i instalacjami LPG. Posiadany w ofercie wózki magazynowe Toyota BT, wyposażone w system aktywnej stabilności (Toyota SAS).

2 1 - Wózki widłowe nowe
2 - Wózki widłowe nowe

Wózki widłowe Royal cechują się wysoką jakością wykonania oraz prostotą obsługi serwisowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, sztaplarki Royal zapewniają komfort i precyzję obsługi. Wysokiej jakości komponenty użyte do budowy wózków gwarantują długotrwałą i bezawaryjną eksploatację.

3 1 - Wózki widłowe nowe
nowewozki2 - Wózki widłowe nowe

Wózki paletowe Zakrem to urządzenia chętnie wykorzystywane w małych magazynach, w dostawach kurierskich i na zapleczach sklepów. Wszystkie wózki wykonane są z wysokogatunkowej stali, która zapewnia im odporność na duże obciążenia i trudne warunki pracy. Paleciaki cechuje niska cena, łatwość w użyciu i praktycznie bezawaryjność.

4 - Wózki widłowe nowe
nowewozki4 - Wózki widłowe nowe

Wózki widłowe Hangcha (HC) cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem na świecie. Chiński potentat dostarcza wózki jezdniowe różnego typu – od elektrycznych paleciaków, przez wózki wysokiego składu (reach truck), aż po ciężkie wózki o udźwigach nawet powyżej 40 ton. HC produkuje też podnośniki i ciągniki przemysłowe.


Prowadzimy sprzedaż wózków widłowych w Olsztynie i Szczecinie. Oferujemy wózki widłowe renomowanych producentów, takich jak Toyota BT, Jungheinrich, Ameise, Still, Royal, Hangcha (HC), Pramac czy Zakrem. Zakup nowej sztaplarki może być dobrą inwestycją: wózki widłowe są bardzo trwałe i nie tracą szybko na wartości. Kilkuletnie używane wózki widłowe cieszą się dużym zainteresowaniem i pozwalają uzyskać korzystne ceny odkupu. Proponujemy bardzo dużą różnorodność modeli: ręczne wózki paletowe i elektryczne, sztaplarki czołowe i wózki wysokiego składowania. Dostarczamy maszyny z różnymi rodzajami napędu, dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Wózki widłowe elektryczne i spalinowe

W przypadku wózków o dużych udźwigach dominującymi jednostkami napędowymi są silniki wysokoprężne. W wózkach widłowych o udźwigach poniżej 10 ton możemy w większości przypadków wybierać maszyny o dwóch rodzajach napędu:

  • wózki z napędem spalinowym – maszyny z silnikami Diesla i z instalacjami LPG, które użytkowane są najczęściej do pracy na otwartych przestrzeniach i w zadaszonych, dobrze wentylowanych halach,
  • wózki z napędem elektrycznym – wykorzystywane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie niemożliwa byłaby praca maszyn emitujących spaliny.

Wózki z napędem elektrycznym uważane są za mniej awaryjne. Z kolei wózki z silnikami spalinowymi oferują większą moc i wydajność, a także lepsze przystosowanie do pracy wielozmianowej. W przypadku wózków elektrycznych praca w trybie trójzmianowym wymaga posiadania zapasowych baterii trakcyjnych. W zamian oferują bez emisyjną, cichą pracę i maksymalną precyzję sterowania.

Ręczne wózki paletowe

Alternatywą dla wózków widłowych z napędem elektrycznym i spalinowym są ręczne paleciaki. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma dużego obciążenia pracą: w niewielkich sklepach i magazynach czy przy transporcie pojedynczych ładunków paletowych. Główną zaletą wózków bez napędu jest niska cena zakupu i eksploatacji. Jednocześnie oferują one stosunkowo duży udźwig – nie tylko przy unoszeniu (wózki paletowe), ale też przy podnoszeniu ładunków (ręczne wózki podnośnikowe masztowe).

Wybór wózka widłowego z napędem lub bez napędu, unoszącego lub podnośnikowego powinien być poprzedzony rzeczową analizą potrzeb. Oferujemy Klientom wszechstronne doradztwo i pomoc techniczną. Zapewniamy też części zamienne i akcesoria oraz profesjonalny serwis wózków widłowych – wszystkich marek i modeli, które znajdują się w naszej ofercie.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin