allegro Allegro
Sklep IPZ

SPRZEDAŻ NOWYCH WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Nowe wózki widłowe TOYOTA BT z silnikami wysokoprężnymi i LPG oraz wózki elektryczne przeznaczone są do różnych prac związanych z rozładunkiem, załadunkiem, kompletacją zamówień przy zastosowaniu najnowszych technologio. Wózki TOYOTA BT o udźwigu od 1,5 do 8 ton zostały wyposażone w wyjątkowy system aktywnej stabilności (Toyota SAS) zwiększający bezpieczeństwo i komfort operatora.

Zobacz

Nowe wózki widłowe ROYAL cechują się wysoką jakością wykonania oraz prostotą obługi serwisowej. Dzięki zastosowaniu nowych technologi odnośnie ergonomi, wykończenie oraz zastosowanie materiałów o dobrej jakości, gwarantują bezpieczeństwo pracy oraz niezawodność obsługi. Zapraszamy do składania zapytań!

Zobacz

Wózki paletowe, podnośnikowe i inne urządzenia marki ZAKREM zostały wykonane z niezwykle wytrzymałej i odpornej stali. Do wyboru jest kilka opcji odnośnie wyposażenia m.in. kółka poliamidowe, z bieżnikiem poliuretanowym lub gumowym. Wózki wykorzystują rozwiązania pozwalające na bezpieczną oraz wydajną pracę z dowolnym ładunkiem. Wózki w 100% wyprodukowane są w Polsce.

Zobacz

Wózki widłowe, podnośnikowe i inne urządzenia marki HC Hangcha.

Zobacz

W wielu pracach magazynowych i transportowych wózek widłowy jest niezbędnym urządzeniem pozwalającym na szybkie przemieszczenie towaru o znacznej masie z jednego miejsca na drugie. Można go wykorzystać nie tylko w magazynach, halach i fabrykach, ale również w portach lotniczych i wodnych. Dzięki swojej zwrotności i możliwości przenoszenia palet o wadze nawet do kilkudziesięciu ton usprawnia pracę całej firmy, dlatego jego zakup może okazać się kluczową decyzją w przedsiębiorstwie.
Firma IPZ oferuje sprzedaż wózków widłowych. Posiadamy pojazdy uznanych marek, w tym wózki widłowe Toyota BT, Jungheinrich, STILL, ROYAL, HC Hangcha i Zakrem, w których zastosowano nowoczesne technologie mające wpływ na komfort i bezpieczeństwo użytkowników oraz wydajność maszyny. Ich wyposażenie można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Aby poznać szczegóły oferty, prosimy o wybranie odpowiedniej zakładki z nazwą producenta wózków widłowych. Serdecznie zapraszamy.

Rodzaje wózków widłowych

Wózki widłowe możemy podzielić na kilka kategorii ze względu na zakres ich stosowania.
Różnice między wózkami widłowymi mogą dotyczyć też stosowanego w nich napędu: spalinowego, gazowego lub elektrycznego.
Poza sprzedażą wózków widłowych proponujemy też ich wynajem, a także serwis wózków widłowych. Posiadamy również wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak: opony, złącza do baterii trakcyjnych oraz inne części do wózków widłowych.