Wózki widłowe Jungheinrich

Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych Jungheinrich w Olsztynie i Szczecinie. Niemiecki koncern specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości wózków jezdniowych to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Europie i na świecie. Jungheinrich dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie składowania oraz transportu towarów w magazynach, halach i pozostałych zakładach przemysłowych.

 

Oferta wózków widłowych Jungheinrich

Marka Jungheinrich produkuje wszystkie popularne modele wózków jezdniowych zarówno z napędem ręcznym, jak i spalinowym oraz elektrycznym. Wśród dostępnych urządzeń warto wymienić m.in. wózki paletowe, unoszące, podnośnikowe, czołowe czy wysokiego składowania. Każde z wyprodukowanych przez niemiecki koncern urządzeń wyróżnia solidność, trwałość, a także doskonała ergonomia pracy oraz precyzja wykończenia.

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup wózków widłowych Jungheinrich?

Niemiecka firma ceniona jest za bardzo dobrą jakość swoich maszyn. Produkowane przez nią wózki widłowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów w Europie i na świecie. To urządzenia charakteryzujące się nie tylko znakomitą wydajnością, ale też wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością w każdych warunkach. Wózki wyposażone są w nowoczesne układy napędowe odznaczające się wysoką kulturą pracy i redukcją poziomu hałasu. To urządzenia dla klientów wymagających najwyższych osiągów.

Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą dostępnych u nas wózków jezdniowych. Poza maszynami marki Jungheinrich posiadamy również wózki widłowe Toyota, Royal, Hangcha (HC) oraz Zakrem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin