Wózki widłowe Hangcha (HC)

Koncern produkujący wózki widłowe Hangcha jest potentatem na chińskim rynku. Od kilkudziesięciu lat dostarcza wózki widłowe, podnośniki nożycowe, ciągniki przemysłowe i inne pojazdy transportu bliskiego na rynki azjatyckie. W ostatnich latach Hangcha skutecznie podbija też rynki Europejskie. Oferuje wózki widłowe we wszystkich segmentach rynku: posiada bogaty asortyment wózków magazynowych (paleciaki, reach trucki, wózki z unoszoną platformą operatora) oraz wózki czołowe – od sztaplarek o udźwigu 1,5-2 t po ciężkie wózki typu heavy truck oferujące udźwigi powyżej 30 t. Hangcha produkuje sztaplarki elektryczne (zasilane bateriami trakcyjnymi kwasowo-ołowiowymi i litowo-jonowymi), z silnikami wysokoprężnymi oraz LPG.

Proste i solidne chińskie wózki widłowe

Mocną stroną wózków widłowych Hangcha jest bardzo korzystna relacja jakości do ceny. Chiński producent wykorzystuje w swoich konstrukcjach sprawdzone rozwiązania, w tym jednostki napędowe i układy jezdne renomowanych producentów, takich jak Nissan, Isuzu czy TCM. Dzięki temu może zaoferować sprzęt o bardzo dobrych parametrach pracy i jednocześnie utrzymać ceny na rozsądnym poziomie.

Wielu użytkowników ceni sobie wózki Hangcha za prostotę konstrukcji oraz łatwą dostępność i stosunkowo niskie ceny części zamiennych. W efekcie chińskie wózki widłowe są tanie w eksploatacji. Koszty napraw i serwisu wózków widłowych Hangcha są niższe od porównywalnych maszyn producentów europejskich i amerykańskich. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu: udzielimy wszelkich potrzebnych informacji na temat tanich i niezawodnych sztaplarek z Chin.

Dokładne informacje o wózkach widłowych HANGCHA (HC) znajdą Państwo poniżej:


Seria R - Wózki widłowe HANGCHA (HC)

SERIA R

Wózki widłowe HC o napędzie gazowym/diesel.

 

Seria XF - Wózki widłowe HANGCHA (HC)

SERIA XF

Wózki widłowe HC o napędzie gazowym/diesel.

 


Seria J - Wózki widłowe HANGCHA (HC)

SERIA J

Wózki widłowe HC o napędzie elektrycznym.

 

Seria A - Wózki widłowe HANGCHA (HC)

SERIA A

Wózki widłowe HC o napędzie elektrycznym.

 

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin