allegro Allegro
Sklep IPZ

Wózki widłowe HANGCHA (HC)

Zajmujemy się dystrybucją wózków widłowych cenionych marek, w tym wózków widłowych HANGCHA (HC). Zastosowano w nich najnowocześniejsze technologie, pozytywnie wpływające zarówno na duży komfort użytkowania, jak i wydajność maszyn. Wózki są dostępne w różnych konfiguracjach wyposażenia, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Co jeszcze wyróżnia wózki tej firmy na tle konkurencji? Prosta konstrukcja, solidność, świetne parametry techniczne, przystępne ceny. HANGCHA (HC) produkuje wózki o różnym napędzie, w tym dostępne również w naszej ofercie modele o napędzie gazowym, Diesel, elektrycznym. Wózki widłowe HANGCHA (HC) mają maksymalny udźwig 46 ton. Charakteryzuje je też wszechstronność zastosowania m.in. w magazynach. Firma działa na rynku już od ponad 60 lat – jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów nie tylko w Chinach, ale też na całym świecie. Niewątpliwe największym atutem tych wózków jest korzystny stosunek jakości do ceny. HANGCHA (HC) produkuje rocznie 200 tys. nowych modeli widłaków. Warto też wspomnieć o pojawiających się w nich stale innowacjach technicznych i udoskonaleniach wdrażanych zarówno już w fazie projektowania, jak i na etapie produkcji.

Świetna jakość w przystępnej cenie

Zakupiony u nas wózek HANGCHA (HC) z pewnością posłuży Państwu przez wiele lat. Żywotność i niezawodność gwarantują wykorzystywane przez chińskiego producenta świetne podzespoły pochodzące od czołowych światowych koncernów takich jak Nissan, Isuzu, Yanmar, TCM, czy Okamura. W tym przypadku chińsko-japońska kooperacja dała znakomite efekty w postaci wózków widłowych HANGCHA (HC). Nic dziwnego, że również Klienci w Polsce decydują sia na zakup modeli wózków tej marki.
Jeśli szukają Państwo sprzętu w przystępnej cenie, zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu z wózkami widłowymi używanymi.

Dokładne informacje o wózkach widłowych HANGCHA (HC) znajdą Państwo poniżej:

SERIA R

SERIA R

Wózki widłowe HC o napędzie gazowym/diesel.

Zobacz
SERIA XF

SERIA XF

Wózki widłowe HC o napędzie gazowym/diesel.

Zobacz
SERIA J

SERIA J

Wózki widłowe HC o napędzie elektrycznym.

Zobacz
SERIA A

SERIA A

Wózki widłowe HC o napędzie elektrycznym.

Zobacz

Masz pytanie ?

Skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny

Główna siedziba firmy

IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia

Kołbaskowo 99

72-001 Szczecin - Kołbaskowo

tel. +48 91 3119572

email: ipz@ipz.com.pl

Oddziały

IPZ - Olsztyn

ul. Składowa 3

10-421 Olsztyn

tel/fax.: 48 89 534 59 08

email: olsztyn@ipz.com.pl

IPZ - Chwaszczyno

ul. Oliwska 120

80-209 Chwaszczyno

tel/fax.: 48 58 552 80 30

email: gdansk@ipz.com.pl

Polityka prywatności     Ogólne warunki sprzedaży