allegro Allegro
Sklep IPZ

Wózki paletowe Zakrem

toyotaLogo

W naszej ofercie sprzedaży wózków widłowych W naszej ofercie sprzedaży wózków widłowych znajdują się wózki paletowe oraz sprzęt magazynowy marki ZAKREM. Wózki paletowe ręczne („paleciaki”), elektryczne, kontenerowe, podnośnikowe oraz zestawy transportowe produkowane są w Polsce zgodnie z normami CE oraz udzielana jest gwarancja do 30 miesięcy.

Wózek paletowy ręczny WRU4-2200

Ręczne wózki unoszące przeznaczone są do uniwersalnych zastosowań w sklepach, magazynach, centrach logistycznych, fabrykach itp. Wykonane są z znakomitej gatunkowo stali zapewniającej odpowiednią odporność oraz rozwiązania gwarantujące stabilną i wydajną pracę. Wózki dostępne są w różnych wariantach.

Zapytaj
Wózek paletowy ręczny WRU4-2200

Wózek paletowy ręczny WRU4-2200 ocynkowany

Wózek wykonany jest ze stali zabezpieczonej dodatkowo warstwą cynku zapobiegającą korozji oraz zamontowane są dodatkowo łożyska kwasoodporne w agregacie hydraulicznym (skręt) i kołach jezdnych. Powłoka cynkowa chroni stal przez wiele lat i nie wymaga konserwacji.

Zapytaj
Wózek paletowy ręczny WRU4-2200 ocynkowany

Wózek paletowy ręczny nierdzewny

Wózek stosowany jest w środowiskach o podwyższonej agresywności chemicznej gdzie wymagany jest wysoki poziom czystości i szczególne zasady higieny. (m.in. zakłady mięsne, rybne, mleczarnie, itp.)

Zapytaj
Wózek paletowy ręczny nierdzewny

Wózek paletowy ręczny WRU4-1500/2000 KPZ z wagą

Wózki z wagą przeznaczone są do transportu poziomego towarów, wyposażone w wagę umożliwiające szybki i dokładny pomiar mas ładunkowych umieszczanych na widłach wózka. Dostępne w opcji z legalizacją oraz drukarką termiczną.

Zapytaj
Wózek paletowy ręczny WRU4-1500/2000 KPZ z wagą

Wózek ręczny podnośnikowy masztowy

Wózki masztowe przeznaczone są do prostych prac załadunków i rozładunków towarów z wysokość m.in z samochodów lub regałów. Dostępne w różnych konfiguracjach związanych m.in. z wysokością podnoszenia oraz rozstawem wideł.

Zapytaj
Wózek ręczny podnośnikowy masztowy

Wózek ręczny podnośnikowy nożycowy WRP3-1001

Wózek umożliwia podnoszenie towaru do wysokości 810 mm, co umożliwia zaadaptowanie do kompletacji zamówień lub jako stół roboczy. Dzięki zastosowaniu rolek podporowych możliwy jest stabilny transport z uniesionymi widłami.

Zapytaj
Wózek ręczny podnośnikowy nożycowy WRP3-1001

Zestawy transportowe

Zestawy transportowe Zakrem przeznaczone są do przemieszczania ciężkich urządzeń, maszyn, a także skrzyń i innych ładunków o udźwigu od 5 do nawet 36 ton.

Zapytaj
Zestawy transportowe

Do pobrania:

Masz pytanie ?

Skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny