Złącza do baterii trakcyjnych marki REMA

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem firmy REMA na Polskę oraz Europę Środkowo-Wschodnią. REMA jest jednym z największych w Europie dostawców komponentów elektrycznych i elektronicznych do pojazdów przemysłowych, do maszyn transportu bliskiego, w tym także do wózków widłowych. Jednymi z najważniejszych i najbardziej poszukiwanych podzespołów w ofercie niemieckiego producenta są złącza do baterii trakcyjnych. Z ich wykorzystaniem powstają nowe wózki widłowe wielu renomowanych producentów, a także baterie trakcyjne i prostowniki.

Wtyczki, gniazda i akcesoria do serwisowania baterii kwasowych

Rema oferuje szeroką ofertę różnorodnego osprzętu do baterii trakcyjnych wózków widłowych. Najbardziej poszukiwane pozycje to wtyczki oraz akcesoria do serwisowania baterii kwasowych:

  • złącza DIN – produkowane przez firmę REMA złącza do baterii trakcyjnych są zgodne z normami DIN VDE 0632-589 i EN 1175-1, powstają z miedzi i płytek srebrnych – wysokogatunkowe materiały są gwarancją szybkiego ładowania akumulatorów kwasowych i litowo-jonowych,
  • złącza płaskie (FLAT) – zastosowano w nich, podobnie jak w złączach DIN, styki czystej miedzi i srebrnych płytek, które zapewniają wysoką wydajność ładowania i długą żywotność, dzięki umieszczeniu w kwasoodpornej odbudowie,
  • akcesoria do baterii trakcyjnych – oferujemy demineralizatory do uzdatniania wody wodociągowej, kwasoodporne odsysarki do elektrolitu w bateriach trakcyjnych do wózków widłowych, zbiorniki do centralnego napełniania, napowietrzacze, styki robocze i tuleje redukcyjne.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up