allegro Allegro
Sklep IPZ

CZĘŚCI DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH – FIRMA REMA

remaLogo

W IPZ czerpiemy wyłącznie od najlepszych! Mamy przyjemność poinformować, że Inicjatywa Północno-Zachodnia jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem firmy Rema na Polskę oraz Europę Środkowo-Wschodnią.

Rema to jeden z wiodących dostawców elektrycznych i elektronicznych komponentów do pojazdów przemysłowych oraz transportu magazynowego. To niemieckie przedsiębiorstwo działa na rynku już od blisko stu lat, stale wyznaczając trendy i kreując nowe rozwiązania w sektorze usług związanych z transportem wewnętrznym. Z asortymentu firmy korzystają wszyscy najwięksi producenci sztaplarek, baterii, ładowarek i innych części do wózków widłowych, bazujący na produktach Rema przy pierwszym montażu. Teraz produkty te są dostępne również za naszym pośrednictwem. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Więcej o produkcie i zastosowaniu

Jeśli akurat nie poszukują Państwo tego typu produktu lub jeśli nie macie na co dzień do czynienia z wózkami widłowymi, śpieszymy z wyjaśnieniem, że baterie trakcyjne są wykorzystywane w pojazdach z napędem elektrycznym (np. w dostępnych również w naszej ofercie wózkach widłowych Toyota). W baterie mogą być wyposażone nie tylko wózki widłowe, ale też inne pojazdy z napędem elektrycznym takie jak samochody czy autobusy. Do niezawodnego działania tych akumulatorów niezbędny jest też odpowiedni osprzęt, w tym złącza do baterii trakcyjnych.

Wyposażenie od uznanego producenta

Jako autoryzowany dealer firmy Rema dysponujemy produktami takimi jak złącza do baterii trakcyjnych, gniazda oraz wtyczki. Zakup oryginalnych części zamiennych z godnego zaufania źródła, pochodzących od producenta znanego z jakości i solidności to gwarancja tego, że maszyny nie zawiodą Was w żadnej sytuacji, a firmie nie grożą kosztowne przestoje w pracy. Polecamy również nasz osprzęt tym z Państwa, którzy poszukują dobrych i niezawodnych części do używanych wózków widłowych.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo złącza do systemów ładowania pojazdów elektrycznych, osprzęt do baterii trakcyjnych oraz inne elementy związane z systemami ładowania i uzupełniania wody. Zachęcamy do zapoznania z pełnym asortymentem. Szczegóły oferty można uzyskać również kontaktując się z jednym z naszych biur w Kołbaskowie koło Szczecina, Chwaszczynie lub Olsztynie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące wyboru optymalnego osprzętu dla Państwa wózków.

Do pobrania: