Akcesoria do wózków jezdniowych REMA

Firma IPZ to jedyny autoryzowany przedstawiciel marki REMA w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w dystrybucji złącz do baterii trakcyjnych, gniazd, wtyczek oraz pozostałych akcesoriów do akumulatorów zasilających podnośnikowe wózki jezdniowe z napędem elektrycznym. Niemiecki producent to jeden z największych w Europie dostawców komponentów elektrycznych i elektronicznych do pojazdów przemysłowych oraz maszyn transportu bliskiego, w tym także sztaplarek.

 

Złącza do baterii trakcyjnych REMA

Jednym z najważniejszych i najczęściej wybieranych przez klientów produktów marki REMA znajdujących się w naszej ofercie są złącza do baterii trakcyjnych. Produkowane przy użyciu srebrnych płytek oraz miedzi o wysokoprzewodzących właściwościach umożliwiają błyskawiczne ładowanie ołowiowo-kwasowych akumulatorów różnego typu, w tym żelowych, litowo-jonowych, z płynnym elektrolitem czy AGM.

 

Gniazda, wtyczki i pozostałe akcesoria REMA

Poza złączami do ładowania baterii trakcyjnych do wózków widłowych oferujemy również gniazda, wtyczki i inne akcesoria wykorzystywane podczas procesu ładowania akumulatorów wózków elektrycznych. Gniazdo REMA znajduje zastosowanie również w innych urządzeniach będących na wyposażeniu magazynów, hal czy zakładów produkcyjnych. Podobnie jak wtyczka REMA doskonale sprawdza się w ładowaniu baterii myjek ciśnieniowych, zamiatarek i innych mniejszych urządzeń napędzanych elektrycznie.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin