allegro Allegro
Sklep IPZ

CZĘŚCI DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH – FIRMA REMA

remaLogo

W IPZ czerpiemy wyłącznie od najlepszych! Mamy przyjemność poinformować, że Inicjatywa Północno-Zachodnia jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem firmy Rema na Polskę oraz Europę Środkowo-Wschodnią.

Rema to jeden z wiodących dostawców elektrycznych i elektronicznych komponentów do pojazdów przemysłowych oraz transportu magazynowego. To niemieckie przedsiębiorstwo działa na rynku już od blisko stu lat, stale wyznaczając trendy i kreując nowe rozwiązania w sektorze usług związanych z transportem wewnętrznym. Z asortymentu firmy korzystają wszyscy najwięksi producenci sztaplarek, baterii, ładowarek i innych części do wózków widłowych, bazujący na produktach Rema przy pierwszym montażu. Teraz produkty te są dostępne również za naszym pośrednictwem. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

ZŁĄCZA DO BATERII TRAKCYJNYCH I INNE ELEMENTY

Jako autoryzowany dealer firmy Rema, dysponujemy produktami takimi jak złącza do baterii trakcyjnych, gniazda oraz wtyczki. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo złącza do systemów ładowania pojazdów elektrycznych, osprzęt do baterii trakcyjnych oraz inne elementy związane z systemami ładowania i uzupełniania wody. Zachęcamy do zapoznania z pełnym asortymentem. Szczegóły oferty można uzyskać, kontaktując się z jednym z naszych biur w Kołbaskowie koło Szczecina, Chwaszczynie oraz Olsztynie.

Do pobrania: