allegro Allegro
Sklep IPZ

OSPRZĘT DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Bez doboru odpowiedniego osprzętu nie ma co liczyć na efektywną, długotrwałą i bezpieczną pracę wózków widłowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oprócz sprzedaży baterii trakcyjnych, prostowników i złącz do bakterii trakcyjnych, opon do wózków widłowych oraz różnego rodzaju części zamiennych, polecamy również osprzęt stosowany w różnych pojazdach. Ułatwiają one codzienną pracę magazynową i transportową. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę. Zapraszamy również do kontaktu – nasi specjaliści doradzą i podpowiedzą, jaki osprzęt lub części do wózków widłowych będą najodpowiedniejsze w Państwa przypadku.

Widły

Widły

Zapewniamy dostęp do różnych rodzajów wideł o różnej długości. Widły wykonane są według specjalistycznych norm i spełniają wymogi UDT. Jesteśmy w stanie wykonać widły do specjalistycznych aplikacji.

Widły z system ważącym

Widły z system ważącym

Zastosowanie wideł iForks umożliwia szybki pomiar masy przewożonego ładunku. System jest w pełni zautomatyzowany z bezprzewodowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem.

Masz pytanie?

Skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny