Największe zalety wózków widłowych marki Jungheinrich

Jungheinrich to niemiecki koncern i jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek produkujących wózki widłowe w Europie i na świecie. Tworzone przez nią pojazdy są synonimem wysokiej jakości i niezawodności podczas pracy w każdych warunkach. Efektywność, wydajność i bezpieczeństwo to cechy charakterystyczne wózków marki Jungheinrich. Jakie jeszcze zalety mają te pojazdy? Zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią naszego artykułu.

Wózki widłowe Jungheinrich – niezawodność i wysoki komfort prowadzenia

Niemiecka marka Jungheinrich jest szanowana zarówno przez sprzedawców, jak i użytkowników wózków widłowych. Dzieje się tak, ponieważ produkowane przez nią pojazdy wyróżnia niezawodność, a także podwyższony komfort jazdy. Wózki Jungheinrich spełniają najwyższe standardy jakości. To połączenie solidnego nadwozia, wydajnego i oszczędnego silnika oraz doskonałego osprzętu. Operatorzy cenią je za świetne prowadzenie, komfort użytkowania oraz niezawodność w każdych warunkach terenowych. Z powodzeniem radzą sobie nawet z najcięższymi pracami zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnętrznych placach budowy. Przy użyciu wózków widłowych Jungheinrich wykonywanie codziennych zadań jest prostsze, a przy tym zdecydowanie bardziej efektywne.

Po pojazdy niemieckiej marki bardzo chętnie sięgają inwestorzy nie tylko z Polski i Europy, ale również krajów obu Ameryk oraz Azji. Wszystko to sprawia, że Jungheinrich to marka znana na całym świecie. Niemieckie wózki są odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów oraz środowiska naturalnego. Duża popularność marki wynika z bogatej oferty pojazdów i łatwego dostępu do oryginalnych części zamiennych. Ułatwia to serwisowanie oraz usuwanie najczęściej występujących awarii. Liczba dostępnych na rynku części sprawia, że z bieżącymi naprawami maszyn Jungheinrich jest w stanie poradzić sobie każdy profesjonalny serwis wózków. Dzięki temu modele niemieckiej marki z powodzeniem można serwisować zarówno w autoryzowanych punktach, jak i u sprawdzonych, lokalnych mechaników.

Jakie wózki widłowe marki Jungheinrich są dostępne na rynku?

Oferta marki Jungheinrich obejmuje wszystkie najpopularniejsze modele wózków widłowych. Osoby zainteresowane zakupem wysokiej jakości pojazdów do transportu bliskiego i magazynowania towarów mogą wybierać pomiędzy modelami z napędem ręcznym, spalinowym oraz elektrycznym. W zależności od potrzeb prowadzonego przez siebie zakładu inwestorzy mają do wyboru modele unoszące, podnośnikowe, wysokiego składowania, systemowe, czołowe oraz wózki do kompletacji zamówień. Szczególnie dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się całkowicie bezemisyjne modele elektryczne, które są przyjazne środowisku naturalnemu. Nie emitują spalin do atmosfery, są ciche, łatwo się je prowadzi i manewruje nimi nawet w ciasnych korytarzach magazynów wysokiego składowania.

Wszystkie popularne modele wózków niemieckiego producenta dostępne są w ofercie firmy Inicjatywa Północno-Zachodnia, zajmującej się sprzedażą wózków widłowych Jungheinrich w Szczecinie i Olsztynie. Posiadamy maszyny z każdym typem napędu, do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych placach budowy. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką kulturą pracy, są niezawodne i bardzo wydajne. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat posiadanych przez nas pojazdów.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin