Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 12 z 43 wyników
Typ
Udźwig
Wysokość podnoszenia
Rok produkcji
Producent

Używane wózki widłowe

Wózki widłowe są maszynami o dużej trwałości. Mogą być eksploatowane bezpiecznie przez kilkanaście, a nawet ponad 20 lat. Dlatego używane wózki widłowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Podstawowym argumentem za zakupem używanej maszyny jest cena: nowe wózki widłowe to inwestycja, na którą nie każda firma może sobie pozwolić. Szczególnie wtedy, gdy potrzebny jest nie jeden, lecz kilka wózków.

Argumentem za zakupem używanej sztaplarki jest też niewielkie obłożenie pracą. Nie da się uzasadnić ekonomicznie inwestycji w nowy wózek widłowy, który będzie służył do wykonania okazjonalnych prac przeładunkowych.

Oferujemy używane wózki widłowe renomowanych producentów: posiadamy maszyny o różnych udźwigach i różnych typów – od paleciaków po wózki wysokiego składowania.

W pełni sprawne używane sztaplarki

Zakup używanej maszyny “z ogłoszenia” może być ryzykowny. Łatwo nabyć wózek w okazyjnej cenie, który będzie wymagał dużych nakładów, aby uzyskać decyzję UDT o dopuszczeniu do eksploatacji. U nas możesz kupić używany wózek widłowy bez ryzyka: nie musisz obawiać się, że wejdziesz w posiadanie maszyny z ukrytymi wadami czy nadmiernie wyeksploatowanej. Wszystkie wózki są starannie przygotowane do sprzedaży i w pełni sprawne. Przeprowadzamy wnikliwe przeglądy newralgicznych układów oraz badanie ogólnego stanu technicznego maszyn.

Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem z Klientami, doradzamy przy wyborze optymalnej maszyny. Zapewniamy też serwis wózków widłowych, przeglądy techniczne i pełną obsługę odbiorów UDT.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up