Filtrowanie wyników Wyświetlanie 1 - 12 z 52 wyników
Typ
Udźwig
Wysokość podnoszenia
Rok produkcji
Producent

Używane wózki widłowe

Prowadzimy sprzedaż używanych wózków widłowych. Wszystkie oferowane przez nas maszyny wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami. Są sprawne technicznie i gotowe do pracy od zaraz. Podstawowym atutem używanych sztaplarek jest niższa cena w porównaniu z modelami nowymi. Jest to więc znakomite rozwiązanie dla wszystkich klientów poszukujących sprawnej i wydajnej maszyny w atrakcyjnej cenie. Zakup używanego wózka widłowego jest uzasadniony również wtedy, gdy będzie on urządzeniem dodatkowym, rzadziej eksploatowanym w danym zakładzie produkcyjnym.

 

Oferta używanych wózków widłowych

Sprzedawane przez firmę IPZ używane wózki widłowe to maszyny pochodzące od renomowanych producentów. W ofercie posiadamy urządzenia marek takich jak: Still, Toyota, Kalmar, Linde, Royal czy Konecranes. Klienci mogą wybierać pomiędzy modelami klasycznymi, wysokiego składowania, podnoszenia oraz paletowymi. Uzupełnieniem oferty wózków są przejezdne podesty ruchome wyposażone w podnośniki nożycowe. Oferujemy zarówno urządzenia ręczne, jak i z silnikiem elektrycznym lub spalinowym. Wszystko zależne jest od indywidualnych preferencji klienta.

 

Czy zakup używanego wózka jest opłacalny?

Zakup używanej maszyny zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Urządzenie to w przeszłości było już przecież poddawane eksploatacji przez innego użytkownika. Ryzyko to można jednak wyeliminować, kupując używane sztaplarki w naszej firmie. Oferowane przez nas maszyny przed sprzedażą przechodzą kompleksowy przegląd techniczny w serwisie wózków widłowych. Urządzenia sprawdzane są pod kątem eksploatacji i wydajności. Decydując się na kupno używanego wózka jezdniowego u nas, każdy klient zyskuje w pełni sprawną maszynę o dużej mocy, która posłuży jeszcze długi czas.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin