Dlaczego warto kupić wózek widłowy od dystrybutora?

Dlaczego warto kupić wózek widłowy od dystrybutora?

Wózki widłowe to urządzenia wspomagające prace magazynowe i transportowe. Ich wydajność gwarantuje sprawne wykonanie wielu czynności, dzięki czemu funkcjonowanie magazynów jest bardziej efektywne. Dlaczego warto kupić wózek widłowy od dystrybutora?

Gwarancja jakości


Kupno wózka widłowego od dystrybutora gwarantuje nam niewątpliwie wysoką jakość urządzeń. Nabywając go w sprawdzonym i polecanym miejscu mamy pewność, że składa się on z oryginalnych części producenta, które zapewnią nam jego długotrwałe użytkowanie. Jest to również poręczenie, które pozwali na ewentualne naprawy w serwisie czy wymiany sprzętu w przypadku jego wad produkcyjnych.

Profesjonalne doradztwo


Wykwalifikowana kadra sprzedawców zawsze fachowo doradzi i pomoże w wyborze właściwego do naszych oczekiwań urządzenia. Kierując się naszymi potrzebami wskażą modele wózków widłowych, które najlepiej spełnią swą funkcję w danym miejscu. Dystrybutor współpracujący z producentem posiada najszerszą wiedzę odnośnie konkretnych modeli, którą stale poszerza. Autoryzowany dystrybutor działa zgodnie z polityką producenta, dlatego warto wysłuchać jego rad i propozycji.

Serwis wózków widłowych


Naprawa wózków widłowych powinna odbywać się w autoryzowanych serwisach, aby mieć gwarancję prawidłowo wykonanej usługi. Wymieniane części powinny być oryginalne, jeśli chcemy uzyskać jakość pracy maszyny gwarantowanej przez producenta.

Kupując wózki widłowe od dystrybutora dostajemy na niego gwarancję, która upoważnia nas do skorzystania z oferty serwisowej. Znajdziemy w niej okresowe przeglądy konserwacyjne i techniczne oraz przeglądy wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. Serwis zapewnia także generalne remonty wózków widłowych i ich silników. W przypadku np. wózków elektrycznych gwarantuje również pomiary elektryczne instalacji do UDT.

Serwis wózków widłowych może zostać wykonany z dojazdem do klienta, co oszczędzi nam konieczności przewozu zepsutego sprzętu i skróci czas oczekiwania na jego naprawę. Wysoko wykwalifikowani pracownicy serwisu zajmą się bieżącym utrzymaniem w sprawności wózka, naprawią awarię czy sprawdzą hydraulikę siłową.

© 2021 IPZ - Inicjatywa Północno - Zachodnia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin