allegro Allegro
Sklep IPZ

OSPRZĘT DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Bez doboru odpowiedniego osprzętu nie ma co liczyć na efektywną, długotrwałą i bezpieczną pracę wózków widłowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oprócz sprzedaży baterii trakcyjnych, prostowników i złącz do bakterii trakcyjnych, opon do wózków widłowych oraz różnego rodzaju części zamiennych, polecamy również osprzęt stosowany w różnych pojazdach. Ułatwiają one codzienną pracę magazynową i transportową. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę. Zapraszamy również do kontaktu – nasi specjaliści doradzą i podpowiedzą, jaki osprzęt lub części do wózków widłowych będą najodpowiedniejsze w Państwa przypadku.

h

Widły

Zapewniamy dostęp do różnych rodzajów wideł o różnej długości. Widły wykonane są według specjalistycznych norm i spełniają wymogi UDT. Jesteśmy w stanie wykonać widły do specjalistycznych aplikacji.

Pobierz PDF
h

Widły teleskopowe

Załadunek w miejscach odległych, gdzie wymagane jest kilkukrotne podjeżdżanie wózkiem widłowym, może być przyspieszony poprzez zastosowanie wideł teleskopowych. Umożliwiają w pełni hydrauliczną zmianę długości wideł w sytuacjach załadunku towarów o zmiennej długości.

Pobierz PDF
h

Przedłużki wideł

Umożliwiają manualne przedłużenie wideł w załadunkach towarów, gdzie chwilowo wymagana jest inne długość wideł.

Pobierz PDF
h

Przesuw boczny

Pozwala dosuwać towar podczas załadunku. Polepsza zwrotność i skraca czas operacji związanych z układaniem towarów. Dostarczone modele pozwalają na jego montaż w wózkach widłowych do ładowności 8000 kg. Dostępne są modele zintegrowane i zawieszane na karetkę.

Pobierz PDF
h

Pozycjoner wideł

Umożliwiają I ułatwiają operacje związane z załadunkiem I przewozem palet lub towarów o różnych rozmiarach bez zatrzymywania wózka. Ustawienie wideł odbywa się za pomocą dźwigni hydraulicznych. Dzięki pozycjonowaniu skracany jest czas obsługi ładunku.

Pobierz PDF
h

Chwytak do rol papieru

Stosowanie chwytaków do rol papieru pozwala na zredukowanie kosztów związanych z ich załadunkiem i uszkodzeniem. Umożliwiają obrót 360° i obsługę rol papieru o różnych rozmiarach i z różnego materiału.

Pobierz PDF
h

Obrotnica

Zapewniają szybki przeładunek oraz obrót ładunków o 180/360° oraz powrót do pozycji wyjściowej. Istnieje możliwość spersonalizowania różnych wideł, uchwytów i innych elementów w celu polepszenia jakości przeładunku.

Pobierz PDF
h

Chwytaki

Występują w kilku konfiguracjach: chwytak do AGD, elektroniki, do recyklingu, do kartonów, do pianki, do bloczków betonowych, do beczek oraz innych materiałów. Każdorazowa analizowana jest informacja co klient będzie przewoził aby odpowiednio dobrać rodzaj wykonania ramion. Dostępne są też chwytaki z obrotnicą.

Pobierz PDF
h

Paletyzery

Umożliwiają w zależności od zastosowanych opcji przewożenie kilku palet jednocześnie, co pozwala zredukować koszty przeładunków, skrócić ich czas oraz ograniczyć uszkodzenia przewożonych ładunków.

Pobierz PDF
h

Widły z system ważącym

Zastosowanie wideł iForks umożliwia szybki pomiar masy przewożonego ładunku. System jest w pełni zautomatyzowany z bezprzewodowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem.

Pobierz PDF

Masz pytanie?

Skorzystaj z formularza:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ipz.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA PW SP. Z O.O., 72-001 Kołbaskowo 99, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.manikowski@ipz.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Obowiązek informacyjny