Osprzęt do wózków widłowych


 
 

 

Bez doboru odpowiedniego osprzętu nie ma co liczyć na efektywną, długotrwałą i bezpieczną pracę wózków widłowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oprócz sprzedaży baterii trakcyjnych, prostowników i złącz do bakterii trakcyjnych, opon do wózków widłowych oraz różnego rodzaju części zamiennych, polecamy również osprzęt stosowany w różnych pojazdach. Ułatwiają one codzienną pracę magazynową i transportową. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę. Zapraszamy również do kontaktu – nasi specjaliści doradzą i podpowiedzą, jaki osprzęt lub części do wózków widłowych będą najodpowiedniejsze w Państwa przypadku.  

HELI

Widły

Zapewniamy dostęp do różnych rodzajów wideł o różnej długości. Widły wykonane są według specjalistycznych norm i spełniają wymogi UDT. Jesteśmy w stanie wykonać widły do specjalistycznych aplikacji.

Pobierz PDF

HELI

Widły teleskopowe

Załadunek w miejscach odległych, gdzie wymagane jest kilkukrotne podjeżdżanie wózkiem widłowym, może być przyspieszony poprzez zastosowanie wideł teleskopowych. Umożliwiają w pełni hydrauliczną zmianę długości wideł w sytuacjach załadunku towarów o zmiennej długości.

Pobierz PDF

HELI

Przedłużki wideł

Umożliwiają manualne przedłużenie wideł w załadunkach towarów, gdzie chwilowo wymagana jest inne długość wideł.

Pobierz PDF

HELI

Przesuw boczny

Pozwala dosuwać towar podczas załadunku. Polepsza zwrotność i skraca czas operacji związanych z układaniem towarów. Dostarczone modele pozwalają na jego montaż w wózkach widłowych do ładowności 8000 kg. Dostępne są modele zintegrowane i zawieszane na karetkę.

Pobierz PDF

HELI

Pozycjoner wideł

Umożliwiają I ułatwiają operacje związane z załadunkiem I przewozem palet lub towarów o różnych rozmiarach bez zatrzymywania wózka. Ustawienie wideł odbywa się za pomocą dźwigni hydraulicznych. Dzięki pozycjonowaniu skracany jest czas obsługi ładunku.

Pobierz PDF

HELI

Chwytak do rol papieru

Stosowanie chwytaków do rol papieru pozwala na zredukowanie kosztów związanych z ich załadunkiem i uszkodzeniem. Umożliwiają obrót 360° i obsługę rol papieru o różnych rozmiarach i z różnego materiału.

Pobierz PDF

HELI

Obrotnica

Zapewniają szybki przeładunek oraz obrót ładunków o 180/360° oraz powrót do pozycji wyjściowej. Istnieje możliwość spersonalizowania różnych wideł, uchwytów i innych elementów w celu polepszenia jakości przeładunku.

Pobierz PDF

HELI

Chwytaki

Występują w kilku konfiguracjach: chwytak do AGD, elektroniki, do recyklingu, do kartonów, do pianki, do bloczków betonowych, do beczek oraz innych materiałów. Każdorazowa analizowana jest informacja co klient będzie przewoził aby odpowiednio dobrać rodzaj wykonania ramion. Dostępne są też chwytaki z obrotnicą.

Pobierz PDF

HELI

Paletyzery

Umożliwiają w zależności od zastosowanych opcji przewożenie kilku palet jednocześnie, co pozwala zredukować koszty przeładunków, skrócić ich czas oraz ograniczyć uszkodzenia przewożonych ładunków.

Pobierz PDF

HELI

Widły z system ważącym

Zastosowanie wideł iForks umożliwia szybki pomiar masy przewożonego ładunku. System jest w pełni zautomatyzowany z bezprzewodowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem.

Pobierz PDF

Masz pytanie?

Skorzystaj z formularza: