Wózki widłowe

TOYOTA
 

Wózek widłowy TOYOTA

Udźwig 1-8,5 Ton

Proponujemy Państwu nową gammę wózków widłowych spalinowych, o napędzie LPG oraz elektrycznym o udźwigu od 1 do 8,5 tony. Wózki przeznaczone są zarówno do lekkich prac przeładunkowych, gdzie wymagana jest precyzja (wózki 3-kołowe elektryczne) jak i do prac ciężkich, gdzie wymagana jest duża wydajność. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach takich jak: wysokość podnoszenia do 7,5 metra, z dodatkowych osprzętem (m.in. przesuw boczny, pozycjoner wideł, widły teleskopowe), z kabiną ogrzewaną i wersji chłodniczej. Wózki wyposażone są w system aktywnej stabilizacji SAS zapewniający bezpieczeństwo oraz wspomagający pracę.
zapytaj

Toyota

Elektryczne wózki paletowe unoszące BT

Udźwig 1,3-3 Tony

Wózki elektryczne marki BT przeznaczone są do transportu poziomego, załadunku/rozładunku oraz do kompletacji zamówień. Wózki dostępne są w różnych konfiguracjach m.in. ręcznie prowadzone, z platformą dla operatora, z fotelem dla operatora. Wózki dzięki swojej kompaktowej budowie umożliwiają  prace w wąskich korytarzach oraz na długich dystansach. Dzięki zastosowaniu systemu Powerdrive- pozwalający operatorowi stosować własne ustawienia oraz systemu Powertrak- utrzymanie optymalnej przyczepności koła napędowego w zależności od masy, została maksymalnie podwyższona wydajność. Dostępne są z opcjonalnych wyposażaniem m.in. z bateriami litowo-jonowymi przeznaczonymi do prac wielozmianowych.
zapytaj

toyota

Wózki elektryczne podnoszące BT

Udźwig 1-2,7 Tony

Elektryczne wózki podnoszące paletowe dostępne są z różnymi konfiguracjami takimi jak: prowadzone ręcznie, z podestem dla operatora, wysokiego składowania z miejscem dla operatora, wysokiego składowania z pochylaną kabiną, do wąskich korytarzy, wielokierunkowe, do kompletacji zamówień na wysokościach i inne. Wózki standardowo wyposażone są w technologię AC pozwalającą na optymalne wykorzystanie energii oraz na wydłużenie czasu pracy.
zapytaj

toyota

Qestions?

Feel free to ask: